holiday

Oferta ’2012r.

Do dyspozycji gości proponujemy odpoczynek w 6 budynkach wczasowych zlokalizowanych na terenie 0,5 ha. 41 pokoi o zróżnicowanym standardzie zapewni wspaniały wypoczynek osobom indywidualnym, grup organizacyjnym oraz całym rodzinom.
Na terenie znajduje się stołówka oferująca pyszne potrawy, rano na śniadanie przy szwedzkim stole oraz w późniejszej godziny przy obiadokolacji podawane do stołu.
Cały teren jest ogrodzony, a na ośrodku znajdują się miejscówki na grilla, boisko do koszykówki lub siatkówki, mini plac zabaw dla dzieci, stoły ping-pongowe oraz dużo miejsca gdzie można się zrelaksować, opalać lub odpocząć w cieniu od promienia słońca.
Na terenie znajduje się kawiarenka, oferująca źimne oraz ciepłe napoje jak i gra w bilarda przy muzyce.
Na terenie znajduje się sieć WiFi ogólnodostępna dla naszych gości.

Oferujemy zakwaterowania w następujących obiektach:

title underline

Pokoje w budynkach A+B z łazienkami, TV, czajnik i szklanki, dodatkowa umywalka (nie we wszystkich pokojach), balkon/taras (6 pokoje)

Budynek E - bliźniaki dla rodzin 6-osobowych. 2 Pokoje + 1 łazienka. TV, czajnik i szklanki.
Budynku F - 2 Pokoje, jeden większy z TV drugi mniejszy i bez TV + 1 łazienka dla rodziny 5-osobowej, czajnik i szklanki

title underline

Pokoje w budynkach C+D z spólnymi łazienkami na korytarzu, umywalka w pokojach, radio, czajnik i szklanki.
W budynku znajduje się duży spólny taras do przebywania/leżenia.

Główna Oferta Cennik Galeria Regulamin Kontakt

O.W. "Gryfia", ul. Wczasowa 2/8, 76-107 Jarosławiec, woj. zachodniopomorskie | e-mail: tina-gryfia@wp.pl, tel. 663 884 389